Hakkımızda

Size ve firmanıza özel yazılımlar geliştirebilir, kurumsal kimliğinizi oluşturabilir, web sitenizi tasarlayabilir, mobil uygulamanızı yazabilir, sosyal medya hesaplarınızı yönetebilir ve internet reklamlarınızı yayınlayabiliriz. Tanışmak için “merhaba” demeniz yeterli.

 

İnternet Reklamları

İnternet Reklamcılığı İşinizi Büyütmenin En Hızlı Yolu

Firmanıza en çok kazandıran internet reklam modellerini seçelim bu sayede satışlarınızı doğru reklam kanallarından değerlendirip boşa para harcamayın. Dijital ortamda var olabilmek ve hizmetlerinizin herkes tarafından bilinirliliğini artırmak ister misiniz?
Enderun Global olarak, Dijital mecrada var olabilmeniz ve milyonlarca kişiye doğru bir şekilde ulaşabilmeniz için var gücümüz le çalışıyoruz. Çalışmalarımızla sizi dünyaya reklam ediyor, geri dönüşler ve ziyaretçiler ile tanınırlığınızı artıyoruz.

Arama Motoru Reklamları (SEM)

Web sitenizin bulunabilirliğini artırmak ve belirlenen anahtar kelimelerde reklamlarınızın arama motorlarında maximum getiri sağlamasını sağlamak amacıyla SEM alanında sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz.
Ayrı bir planlama ve yapılandırma gereken SEM reklamcılığı için, sadece bu alanda uzmanlaşmış ve kendini geliştirmiş ekibimizle arama motorları reklamcılığına yeni bir anlayış getiriyoruz.

İnternet dünyasının şu an en büyük kullanım alanı Google kaynaklı siteler ve
arama motoru olarak ilk sırada Google geldiği için, Ads reklamları
çerçevesiyle bütün bu çözümlere çok daha rahat ulaşmış oluruz ve hepsini
kolaylıkla ön plana çıkarabiliriz. Bu seçenekler dahilinde takip ederseniz,
gerçekten çok daha profesyonel bir çözümü görmüş olacaksınız. Burada amaç Google reklamları ile ilgili çözümler olacağı için, beklentilerinizi de bu denge üzerinden ilerletmiş olacaksınız.
Yapılacak bütün çözümleri, özverili hizmetleri ve estetik kaygıları gerçekten
işi bilen bir ekip ile organize edebilirsiniz.

Youtube Reklamları

Faaliyete geçtiği günden bugüne inanılmaz bir ziyaretçi potansiyeline sahip olan YouTube, reklamlarınızı yayınlayıp yeni bir trafik ortamı oluşturmak için oldukça elverişli bir ortamdır.

Bu mecrada sizler için en çok hit alan videoları ve izlenme sayıları ile abonelikleri analiz ederek en uygun reklam bölümlerini raporluyor, YouTube’den mükemmel geri dönüşler ile maximum trafik almanız için girişimlerde bulunuyoruz.

Neden YouTube Reklamı Vermelisiniz?
Yüksek Erişilebilirlik Youtube reklamları ile günde ortalama 1 milyar saat video tüketilen, dünyanın en büyük 2. arama motorunda 90 ülkeden, 1.5 milyar aktif kullanıcıya ulaşabilirsiniz.

Detaylı Hedefleme
Belirlediğiniz video reklam biçimine bağlı olarak anahtar kelime, konu, ilgi alanı, yaşamdaki önemli olaylar, demografik özellikler ve yeniden pazarlama gibi pek çok farklı hedefleme kriteri ile hedef kitlenizi belirleyebilirsiniz.

Facebook Reklamları

Facebook Reklamları Enderun Global’in işinize özel hazırladığı Facebook reklam stratejileri ile erişimi ve dönüşümü yüksek, maliyetleri düşük Facebook reklamlarına sahip olarak işinizi geliştirip, marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz.

Neden Facebook Reklamları?
Yüksek Erişim! Dünyadaki 2.1 milyar, Türkiye’deki 51 milyon kullanıcısı ile sosyal medya mecraları arasında açık ara en fazla kullanıcıya sahip Facebook’ta reklam vererek oldukça yüksek sayıda kullanıcı ile markanızı buluşturabilirsiniz.

Facebook reklamları ile  sertifikalı ekibimiz sizin için en etkili, en düşük maliyetlerle reklam yönetiminizi yapıyoruz. İster markanızın gönderilerini öne çıkaralım, ister sayfanızın etkileşimleri arttıralım ayrıntılı bilgi için bizi arayın veya teklif formumuzun doldurun.

Instagram Reklamları

Instagram Reklamları Enderun Global’in işinize özel hazırladığı Instagram reklam stratejileri ile aktif 800 milyon kullanıcısı olan sosyal medya devi Instagram’da potansiyel müşterilerinize erişimi ve dönüşümü yüksek reklamlar ile ulaşın.

Neden Instagram Reklamları?
Yüksek Erişim Dünyadaki 800, Türkiye’deki 33 milyon kullanıcısı ile sosyal medya mecraları arasında en büyük reklam erişim hacimlerinden birisine sahip olan Instagram’da reklam vererek potansiyel müşterilerinizden pek çoğuna ulaşabilirsiniz.

İnstagram reklamları ile mobil cihazlarda markanızın reklamlarını yayınlayalım. Binlerce, milyonlarca potansiyel müşteriler reklamlarınızı görsün. Satışlarınızı en etkili şekilde en düşük maliyetlerde reklam kampanya yönetiminizi gerçekleştiriyoruz.

İçerik Ağı Reklamları

İçerik ağı reklamcılığı günümüzde popülaritesini hiç kaybetmeyen ve mükemmel geri dönüşler alabileceğiniz sıra dışı bir reklamcılık örneğidir.

Bunun için belli başlı içerik yayın organlarını takip ediyor, sektörünüz için en uygun olanları tespit ettikten sonra reklamlarınızın bu içerikleri takip eden ziyaretçilere görünür olmasını sağlıyoruz.

Bu sayede dış linklerinizi kaliteli kılmış oluyor ve aynı zaman da mevcut ziyaretçi potansiyelinizin artmasına olanak sağlıyoruz.

E-Mail Reklamcılığı

E-mail birçok bireyin aktif olarak kullandığı bir internet mesajlaşma örneğidir. Bu sebeple reklam pazarlamasında önemli bir yere sahiptir.
Bu aşamada E-Mail reklamcılığı ile, reklamlarınızın ilgi ve alaka düzeyi sizin sektörünüze odaklı bireylere ulaşmasını sağlıyor, farklı bir kanaldan trafik ve geri dönüş alabilmenizi sağlıyoruz.

Gmail Reklamları
Gmail reklamlarının etkin kişiselleştirebilme imkanı ile markanızı milyonlarca kullanıcının e-posta kutusuna taşıyın, yüksek etkileşim ve dönüşüm elde edin.

Neden Gmail Reklamı Vermelisiniz?
Detaylı Kişiselleştirme; Gmail reklamlarının anahtar kelime, yakın ilgi alanı kitleleri, pazardaki kitleler, müşteri eşleştirme, yaşamdaki önemli olaylar, demografik özellikler ve yeniden pazarlama gibi pek hedefleme seçeneği ile reklamlarınızı en doğru zamanda, en doğru kişilere ulaştırabilirsiniz.

Proje İlerleyiş Süreci

Analiz ve Strateji Belirleme

Arama motorları reklamları için web sitenizin takip etmesi gereken stratejiyi analizlerimiz ile belirliyoruz.

Anahtar Kelime

Web siteniz için en verimli anahtar kelimeleri belirleyerek reklamlarınızı bu anahtar kelimeler üzerine inşa ediyoruz.

En İyi Sıralama

Arama Motorlarında yayınlanan reklamlarınız için en uygun sırayı alabilmeniz açısından profesyonel çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Yatırım Getirisi

Arama motorları reklamlarına yaptığınız yatırımların iyi bir kara dönüşebilmesi için reklam yatırımlarınızın getirilerini yükseltiyoruz.

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Enderun Global İletişim
Hemen Ara