Hakkımızda

Size ve firmanıza özel yazılımlar geliştirebilir, kurumsal kimliğinizi oluşturabilir, web sitenizi tasarlayabilir, mobil uygulamanızı yazabilir, sosyal medya hesaplarınızı yönetebilir ve internet reklamlarınızı yayınlayabiliriz. Tanışmak için “merhaba” demeniz yeterli.

 

Özel Cihazlarla Otomasyon

Otomasyon & Entegrasyon

Endüstriyel otomasyon üretim görevleri tamamlamak için robotik cihazların kullanılmasıdır. Bilgisayarlı veya robot tekniği hızlı ve verimli tekrarlayan görevleri taşıma kapasitesine sahip olduğu için bu gün ve bilgisayar çağında, bu üretim sürecinde giderek önem kazanmaktadır. Bu alanda kullanılan makineler de işçilerin yapması mümkün olmayan sıradan görevleri tamamlama yeteneğine sahiptir.

Üretimde Tasarruf Edin

Endüstriyel otomasyon üretim görevleri tamamlamak için 
robotik cihazların kullanılmasıdır.

Bilgisayarlı veya robot tekniği hızlı ve verimli tekrarlayan görevleri taşıma kapasitesine sahip olduğu için bu gün ve bilgisayar çağında, bu üretim sürecinde giderek önem kazanmaktadır.

Terazi Entegrasyonları

İşletmenizde bulunan ve iş süreçlerinde hataya yer verilmeyen en önemli cihazların başında teraziler gelir. 

Enderun Global olarak tüm iş süreçlerinde yapılan yanlış ve hatalı veri akışını düzenlemek için kullanmış olduğunuz yazılımı veya size özel geliştirilecek olan yazılıma, işletmenizdeki terazileri entegre ederek insana dayalı hatadan ve zaman israfından sizi kurtarıyoruz. 

Özel Cihazlarla Entegrasyon

Enderun Global, kullanmakta olduğunuz ve data transferine olanak sağlayan tüm cihazlarla entegrasyonunuzu sorunsuz ve tam istediğiniz şekilde yapar.

Özellikle depo ve ürün girişlerinizi, stoklarınızı ve daha bir çok veriyi istediğiniz muhasebe programına, süreç takip programlarına veya size özel hazırladığımız yazılımlara ölçeklenebilir şekilde entegre ediyoruz.

Proje İlerleyiş Süreci

Analiz & Planlama

Geliştirme

Demo Sunumu

Lansman

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Enderun Global İletişim
Hemen Ara