Hakkımızda

Size ve firmanıza özel yazılımlar geliştirebilir, kurumsal kimliğinizi oluşturabilir, web sitenizi tasarlayabilir, mobil uygulamanızı yazabilir, sosyal medya hesaplarınızı yönetebilir ve internet reklamlarınızı yayınlayabiliriz. Tanışmak için “merhaba” demeniz yeterli.

 

Özel Yazılım Ve Programlama

Özel Yazılım Çözümleri

Günümüzün en önemli, geleceğimizin şüphesiz her şeyi olacak olan yazılım, artık herkesin gündemindedir. Tüm kurum ve kuruluşlardan bireylere kadar bu konun önemi kavranmış ve her sektörde kıyasıya bir yarış yaşanmaktadır. Bu yarış hep daha iyisini üretme ve üretilen ile rakiplerden bir adım daha önde olabilmek için yapılmaktadır. Peki, Enderun Global olarak bu yarışın neresindeyiz ve sizlere nasıl destek olabiliriz?

Yazılımda Kurumsal Çözümler

Gelişen ve sürekli kendini yenileyen software teknolojileri ile birlikte kurumlar kendi altyapılarını da sürekli geliştirmek ve hatta bazen tamamen değiştirmek zorundadırlar. Bu gibi durumlarda Enderun Global gerek altyapıların iyileştirilmesi gerekse mevcut olanın tamamen değiştirilmesi konusunda kurumsal çözümler sunmaktadır. İstenen ne olursa olsun bu isteğe cevap verebilecek bir ekibe sahibiz ve iddialıyız.

Güncel ve Geleceği Yakalayan Yazılım

Profesyonel ekibimiz yazılım dünyasını bilen ve bu alanda araştıran ve kendini her daim geliştiren bir ekiptir. Bu amaçla güncel programlama dillerini en iyi şekilde kullanmaktayız. Birçok programlama dilinde çözüm sunmaktayız. Başta C#, JAVA ve PHP dili olmak üzere tüm dillere ve mimariye hakim profesyonel geliştiricilerden oluşan kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Yazılımın en iyisini yaptırmak ve ister kişisel olsun isterse kurumsal olsun bir projeyi hayata geçirmek istiyorsanız son teknoloji kullanan ekibimizden mutlaka fikir alın ve projenizi hayata ondan sonra geçirin. Eski bir software projeniz var ve artık yenilenme zamanı gelmişse de sorun yaşamadan ve hiçbir veri kaybı olmadan yeni projenizi yapıyor ve eski sitenizin verilerini tamamen yeni siteye aktarıyoruz.

Nasıl Yazılım Projeleri Yapıyoruz?

İşinizin ihtiyaçlarını analiz edip sizin için uygun yazılıma birlikte karar veriyoruz. Paket yazılımlar kurumların ihtiyaçlarını tam olarak karşılayamayabilir. İşiniz için kullandığınız yazılımlarınızın sisteme, yoğunluğa, değisikliğe cevap verecek düzeyde esnek olması için tercihiniz özel yazılım olmalıdır. Özel yazılımlar işinize maxiumum değer katar ve hızınızı artırır.

Mobil uygulamadan e-ticaret sitesine, web yazılımdan akla gelebilecek her türlü masaüstü ve web tabanlı yazılım projelerini yazıyor ve canlıya alıyoruz. Oluşabilecek tüm teknik sorunlarda da yaptığımız işin arkasında duruyor ve destek oluyor.

5 Yıl Yazılım Garantisi Ve Sürekli Teknik Destek

Enderun Global yazılımlarına 5 yıl garanti, ilk 1 yıl da ücretsiz teknik destek vermektedir.

Yapmış olduğumuz tüm yazılımlarda 7/24 telefon ile canlı destek ve yerinde destek vermekteyiz.

Özellikle işletmelerde ki personel değişimlerinde, yeni gelen personelin yazılıma adaptasyonunun çok önemli olduğunu biliyoruz, bundan dolayı ofisimizde yeni işe başlayan personelinizin yazılım eğitimini vererek kullanmaya hazır hale getiriyoruz.

Proje İlerleyiş Süreci

Analiz & Planlama

Tasarım

Geliştirme

Demo Sunumu

Lansman

Dijital Pazarlama

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Enderun Global İletişim
Hemen Ara