Hakkımızda

Size ve firmanıza özel yazılımlar geliştirebilir, kurumsal kimliğinizi oluşturabilir, web sitenizi tasarlayabilir, mobil uygulamanızı yazabilir, sosyal medya hesaplarınızı yönetebilir ve internet reklamlarınızı yayınlayabiliriz. Tanışmak için “merhaba” demeniz yeterli.

 

Seo & Arama Motoru Optimizasyonu

SEO Danışmanlığı İle İşinizi Büyütün

Profesyonel SEO çalışmalarımız sayesinde, hedef kitlenizde ki ulaşamadığınız bireylere artık daha kolay bir şekilde ulaşabilir, potansiyel ziyaretçilerinizin ise web sitenizde daha fazla gezinmesini sağlayabilir, satışlarınızın da aynı oranda artış göstermesine imkan sağlayabiliriz.

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Web sitelerinizin yeterli ziyaretçi potansiyeline sahip olabilmesi ve gelen ziyaretçilerden yeterli feedback alabilmeniz için belli SEO kriterlerine uymalı ve sürekli olarak analiz ve raporlamaya tabii tutmalısınız.

Enderun Global olarak kurumsal firmalar için uzun süreli SEO çalışmalarına imza atıyor, ziyaretçi sayısının ivmelenmesi ve buna paralel olarak geri dönüşlerinizin artmasına olanak tanıyoruz. Uzun süreli bir çalışma gerektiren SEO’yu, alanında uzman ekibimizle A’dan Z’ye analiz ederek, sizlerin arama motorları karşısında ki etkinizi yükseltiyoruz.

Tecrübeli ekibimizin yaptığı optimizasyon stratejileri ile arama motorlarının organik sonuçlarında en üst sıralarda yer alarak rakiplerinizi geride bırakın, işinizi zirveye taşıyın.

SEO Çalışmalarının Amacı Nedir?

SEO (Search Engine Optimization), web sitenizin arama motorları ile ne kadar uyumlu çalışıp çalışmadığının bir göstergesidir. Potansiyel hedef kitlenizdeki ziyaretçilerin sizi doğru kelimeler ile bulabilmesi, hedef kelimelerde arama motorlarında yükselme, ziyaretçi sayısında ivmeli artış ve sıralamalarda stabilite SEO konusunun başlıca amaçlarındandır.

SEO çalışması E-Ticaret siteleri, Blog ve haber siteleri gibi birçok farklı site tipine uygulanması gerekmektedir. Ancak bu sayede arama motorlarında belli önceliklere sahip olabilir ve aktif ziyaretçileri sitenizi ziyaret etmeye davet edebilirsiniz.

Enderun Global olarak SEO konusunda profesyonel destek sunuyor, kurumsal kimliğimizle sizler için SEO konusunu enine boyuna düzenliyoruz.

Enderun Global SEO Hizmeti Neleri Kapsamaktadır?

Mevcut Durum Analizi

Enderun Global, SEO hizmeti kapsamında doğru stratejileri belirleyebilmek için öncelikle web sitenizin hem iç, hem de dış SEO açısından kapsamlı analizlerini yaparak mevcut durum haritası oluşturur.

Rakip Analizi

Mevcut durum analizi ile birlikte sektörel rakiplerinize yönelik detaylı analizler yapılarak elde edilen sonuçlarla birlikte web sitenize özel kapsamlı bir SEO stratejisi oluşturulur.

Site-İçi (On-Page) SEO

Oluşturulan SEO stratejiniz doğrultusunda web sitenizin kod kalitesi, yüklenme hızı, URL yapısı, meta tagler, başlıklar, içerik kalitesi, anahtar kelime kullanımları gibi başlıklarda gerekli iyileştirmeler planlanarak gerçekleştirilir.

Site-Dışı (Off-Page) SEO

Kalitesiz backlinklerin temizlenmesi, web sitenizle ilişkili ve kaliteli backlinklerin kazandırılması çalışmaları, etkin sosyal medya yönetimi ile web sitenizin site dışı SEO kaynaklarınde gerekli iyileştirmeler sağlanır.

Özgün İçerik Stratejisi

Web sitenizin üst sıralarda yer alması gereken anahtar kelimelerinizi belirlenerek, bu anahtar kelimelere yönelik özgün içerik stratejileri oluşturularak mevcut içerikleriniz bu doğrultuda güçlendirilir ve gerekli yeni içerikler hazırlanır.

Link İnşası

Sayfalarınızın önem düzeyleri belirlenerek hem site içi, hem de site dışı link inşası çalışmaları ile arama motorlarının ilgili anahtar kelimelerde web sitenizi en doğru sonuçlar arasında görmesi sağlanır.

Periyodik Takipler ve Raporlama

Gerçekleştirilen bütün çalışmalar periyodik olarak farklı SEO araçları üzerinden takip edilerek, detaylı veriler ile kaydedilen ilerlemeler bütün şeffaflığıyla sizlere raporlanır.

Enderun Global SEO Hizmeti ile Neler Kazanırsınız?

Sıralama Artışı

Enderun Global SEO çalışmaları ile arama motorlarının organik sıralamalarında konumunuzu yükselterek üst sıralarda yer alırsınız.

Daha Fazla Erişim

Yükselen konumunuzla birlikte arama motorlarındaki görünürlüğünüz ve organik trafiğinizde artış yakalayarak marka bilinirliğinizi artırır, hedef kitlenize daha fazla erişirsiniz.

Yüksek Prestij

Arama sonuçlarında üst konumlarda elde edeceğiniz yerleşimler ile hedef kitleniz üzerinde artıracağınız güven duygusu ile markanızın prestijini yükseltirsiniz.

Süreklilik

Bütün çalışmalarınız doğru stratejiler ile doğal yollardan gerçekleştirildiği için elde edeceğiniz konumlarda kalıcı olarak süreklilik kazanırsınız.

Enderun Global ile SEO, hiç bu kadar kolay olmamıştı!

SEO konusunda sürekli kendini geliştiren ve yenileyen bir ekibe sahibiz. SEO alanında ki bu yeterliliğimizi uluslararası çapta işlem yapan tüm müşterilerimize sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

SEO konusundaki ihtiyaçlarınızı giderebilmek için, kendimize özgü çalışma sistemlerimiz sayesinde en doğru yükselme amaçlı yolları belirliyor ve bu yol haritası doğrultusunda web sitenizden tam verim almanızı sağlıyoruz.

SEO’nun öneminin artmasından dolayı, özellikle bu konuya eğilimli ve uzmanlık alanı olarak SEO’yu seçen ve kendini sürekli bu alanda geliştiren ekip arkadaşlarımız sayesinde, güncel SEO ve Arama motorları yeniliklerini takip ederek, yılların ötesine uzun soluklu çalışmalara imza atıyoruz.

Proje İlerleyiş Süreci

Analiz & Planlama

Web sitenizin arama motorlarında doğru yeri edinebilmesi için SEO analizleri ve planlamaları yapıyor, reel olarak SEO açısından başarı sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

Anahtar Kelime

Web siteleriniz için en doğru kelimeleri tespit ediyor, bu anahtar kelimelerde arama motorları düzeyinde yükselmenizi sağlıyoruz.

Optimizasyon

Web sitelerinizin iç ve dış dinamikleri açısından SEO konusunda ne kadar yeterli olup olmadığını tespit ediyor, sitenizi baştan sona SEO açısından uygun bir düzeye erişmesini sağlıyoruz.

Sonuç

Sonuç olarak web sitenize daha fazla ziyaretçi, daha fazla geri dönüş ve daha fazla kar elde edebilme şansı tanıyoruz.

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Enderun Global İletişim
Hemen Ara