Hakkımızda

Size ve firmanıza özel yazılımlar geliştirebilir, kurumsal kimliğinizi oluşturabilir, web sitenizi tasarlayabilir, mobil uygulamanızı yazabilir, sosyal medya hesaplarınızı yönetebilir ve internet reklamlarınızı yayınlayabiliriz. Tanışmak için “merhaba” demeniz yeterli.

 

Micops & Maden Yönetim Yazılımı

MICOPS ( Micro Operations)

Micops Nedir?

MICOPS ; madencilik, lojistik, hafriyat, yol ve baraj inşaatları sektörlerinde yapılan operasyonel işlemlerin bir bütün dahilinde ele alınıp, üretim değerleri ile karşılaştırılması, böylece elde edilen istatistik ve rasyonel bilginin yorumlaması ile şirket süreçlerine micro-macro perspektifler geliştirme ve her türlü karar ve denetim destek mekanizmasını kullanıma sunmayı hedefleyen bir iş zekası ve varlık yönetim platformudur.

2 yıl ar-ge, 2 yıl yazılım geliştirme, 1 yıl saha testleri sonucunda ortaya çıkmış olan MICOPS yani “micro operations” çalıştığı işletmenin kullanıcı verimliliği dışında, kaynak verimliliği konusunda da çözümler sunmaktadır. Çoklu dil ve kültür desteği sayesinde şirketinizde çalışan yabancı personelleriniz de kolaylıkla MICOPS‘ a adapte olabilirler.

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Enderun Global İletişim
Hemen Ara