Hakkımızda

Size ve firmanıza özel yazılımlar geliştirebilir, kurumsal kimliğinizi oluşturabilir, web sitenizi tasarlayabilir, mobil uygulamanızı yazabilir, sosyal medya hesaplarınızı yönetebilir ve internet reklamlarınızı yayınlayabiliriz. Tanışmak için “merhaba” demeniz yeterli.

 

Obezitehaber.com

Obezite ile Yaşamak Zorunda Değilsiniz!

Hiç 60 Yaş Ve Üzeri Obez Bir İnsan Gördünüz Mü?

Obezite, günümüz insanının en büyük rahatsızlıklarından biridir. Obeziteye yakalanan insan ayısı her geçen gün daha da artmaktadır. Bu duruma sebep olan öncelikli neden elbette, düzensiz beslenme şeklidir.
Son yıllarda insanların sürekli olarak hazır yiyeceklere yönelmesi, sağlıklı beslenmenin önünde büyük sorun teşkil etmektedir. Ayrıca hareketsiz bir yaşam, masa başı işler de kilo almamıza sebep olur. Bu gibi durumlar başlangıçta önlenmediği takdirde kilo alımı artarak devam eder ve obezite kapınızı çalar. Bunun dışında şeker gibi hastalığı olanlar da obeziteye yakalanma riski taşırlar.

Öncelikli olarak obezite, bir yaşam biçimi olmak zorunda değildir. Yani bu duruma alışmak zorunda değilsiniz. Günümüzde bu durumun üstesinden gelebilmek için pek çok tedavi yöntemi geliştirilmiştir.
Bizler obezitehaber.com olarak bu konuda aklınıza takılmış olan tüm sorulara yanıt vermek için hizmet vermekteyiz. Sitemizden obezite ameliyatları konusunda gerekli olan tüm bilgiye ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu ameliyatlar en iyi hangi hastanelerde yapılıyor ya da hangi doktor tarafından yapılıyor gibi soruları çözmek için de çalışmalarımız mevcuttur. Bunun için şehirlere göre hastane ve doktor listesi sitemizde mevcuttur.
Obezite cerrahisi hakkındaki bilgiler ile siz değerli hastalarımızın iyileşmesine yardımcı olmayı amaçlamaktayız. Sitemizde bu cerrahi yöntemleri, avantajları ve dezavantajları hakkında yazılmış olan makaleleri incelediğiniz takdirde hangi yöntemin sizin için daha yeterli olacağını anlayacaksınız.
Bir tedavi yöntemi olan tüp mide ameliyatı çoğu hasta tarafından tercih edilmektedir. Bu durumun öncelikli nedeni, bu tedavi yönteminin büyük bir risk taşımıyor olmasıdır. Midenin bir kısmı kesilerek mide alanı küçültülür. Böylelikle hasta acıktığı zaman daha az bir yemekle doyabilir. Ameliyat sonrasında istediğiniz her besini rahatlıkla tüketebilirsiniz.
Sitemizde verdiğimiz hizmetler içerisinde vücut kitle indeksini ölçmek, bazal metabolizma hızını ölçmek için de ölçme araçları bulunmaktadır. Böylelikle durumunuzu görebilirsiniz.
Pek çok obezite hastası yaşamış oldukları tedavi sürecini, çekmiş oldukları sıkıntıları, karşılaştıkları doktorları, hastaneleri ve sonuç olarak vermiş oldukları kiloları sitemizde paylaşarak bu tedavi yolunun başında olan hastalarımızın motive olmasını sağlamaktadırlar. Onlar obezitenin üstesinden gelinebileceğini en güzel şekilde göstermişlerdir.

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Enderun Global İletişim
Hemen Ara