Hakkımızda

Size ve firmanıza özel yazılımlar geliştirebilir, kurumsal kimliğinizi oluşturabilir, web sitenizi tasarlayabilir, mobil uygulamanızı yazabilir, sosyal medya hesaplarınızı yönetebilir ve internet reklamlarınızı yayınlayabiliriz. Tanışmak için “merhaba” demeniz yeterli.

 

YepCrm & Online Şirket Yönetimi

YEPCRM Online CRM Yazılımı Nedir?

Satış işlemlerinize dair tüm ihtiyaç duyduğunuz fonksiyonları tek ekran üzerine yansıtmanızı ve yine tek noktadan yönetebilmenizi sağlayan web tabanlı çözüm alternatifine online CRM yazılımı denmektedir. Yeni nesil bir yazılım olan online CRM sayesinde tüm satış süreçleri bir arada ve dilediğiniz düzen içerisindedir. Yazılımın öne çıkan bir diğer avantajı da bulut sistemi içerisinde kaydedilen tüm bilgi ve şirket detaylarının her türlü riske karşılık güven altında olmasıdır.

İşletmeniz için Tüm Fonksiyonları YEPXRM ile Tek Ekranda Topladık

Alanında bir uzman olan YEPXRM, küçük işletmelerin yanı sıra satış operasyonu için sistematik çözüm arayan büyük firmalar için de beklenen ve aranan hizmeti sunmaktadır. Ek olarak CRM uzmanına ihtiyaç duymaya gerek kalmadan tüm CRM işlemlerinin takibini sizlere sağlayan YEPXRM, sunduğu web ve mobil kullanım seçenekleriyle de süreci mümkün olan en pratik şekle sokar.

Şirketinizde bulunmanıza gerek kalmadan ve nerede olduğunuz önemli olmadan satış başta olmak üzere tüm işlemlerinizi en pratik şekilde takip etmenizi sağlayan online CRM hizmeti sayesinde hızın ön planda olduğu teklif oluşturma süreci ya da satış ekibi gibi her bir madde kolaylıkla gözlem altında tutulabilir.

Bulut Tabanlı Yapısıyla Her Yerden İşlem Yapma İmkanı

Hazır teklif sunma imkanı veren şablonlar, fırsat eklentileri gibi birçok fonksiyonu tek bir ekranda toplayan CRM yazılımı ile tanışmak için elbette alanında güvenilir ve tecrübeli bir firmayla çalışmanız şarttır. Bu çerçevede tüm taleplerinize en iyi yanıtı verecek olan YEPXRM ile siz de verimlilik ve performansı şirketiniz için vazgeçilmez kılabilirsiniz.

Satış ekibinizin büyüklüğü önemli olmaksızın her detayı sizin için düşünülerek geliştirilmiş olan bulut tabanlı online yazılım sistemimiz, hiçbir ekstra kurulum zahmetine gerek kalmadan kaydınızın alınmasıyla birlikte hemen kullanıma hazır hale getirilir.

Siz de fırsatları takip etmek ve hiçbir satış fırsatını kaçırmamak için bir an önce bu yeni nesil teknolojiyle bizimle birlikte tanışabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Enderun Global İletişim
Hemen Ara