Hakkımızda

Size ve firmanıza özel yazılımlar geliştirebilir, kurumsal kimliğinizi oluşturabilir, web sitenizi tasarlayabilir, mobil uygulamanızı yazabilir, sosyal medya hesaplarınızı yönetebilir ve internet reklamlarınızı yayınlayabiliriz. Tanışmak için “merhaba” demeniz yeterli.

 

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama (iOS & Android)

Enderun Global ile işinize değer katacak mobil uygulama yazılım hizmetine ulaşmak için bir “merhaba” demeniz yeterli. Sonrasında siz sadece hayal edin, biz ihtiyaçlarınızı belirleyip işinize en uygun mobil uygulama çözümlerini sunalım. İzmir’in web yazılım ajansı Enderun Global’de işinizi kolaylaştıran ve size zaman kazandıracak mobil uygulama çözümleri büyük bir titizlikle planlanarak, uzman bir ekip tarafından hayata geçirilir. Kazandığınız zamanınızla da işinizin verimliliğini artırabilirsiniz. Siz de işinizi geliştiren mobil uygulama çözümleri arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Size Özel Mobil Uygulama Geliştirme

Dünya tasarım trendlerine uygun uygulama arayüzleriyle kullanıcılarınıza en şık ve kullanışlı uygulamaları sunabilir, size özel geliştirilmiş mobil uygulamalar ile markanızın daha çok kullanıcıya ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Enderun Global, Google Android ve Apple iOS platformları ile çalışan mobil cihazlar için uygulama geliştirmekte ve yayınlamaktadır. Telefonunuzla bir ürün barkodunu okutup hakkında bilgi alabilir, üretim proseslerine müdehale edebilir ve raporları kontrol edebilir veya web sitenizin içeriğinde yer alan ürün ve hizmetleri mobil uygulamanız yardımıyla ilgilenen potansiyel müşterilerle buluşturabilir ve modern ekonomide payınızı genişletebilirsiniz.

Siz hayal edin, beraber ihtiyaçlarınızı belirleyip sizlere en uygun çözümleri sunalım. Amacımız içeriklerinizi müşteri ve takipçilerinize en hızlı biçimde sunmanızı sağlamak ve şirket içi yazılım ihtiyaçlarınızı masabaşına bağlı kalmadan karşılayabilmenizi sağlamaktır. Size zaman kazandıracak çözümler sunarak, kazandığınız bu zamanı daha verimli işlerinizde kullanabilmenizi hedefliyoruz.

Mobil Uygulama ile Neler Yapılabilir ?

  • Kurumsal firmalar, marka imajlarını güçlendirebilir ve daha çok kullanıcı ile etkileşime girebilir.
  • Mobil barkod okuyuculu basit veya gelişmiş stok takipleri yapılabilir.
  • Dijital yayınlar yapılabilir.
  • Mevcut ERP/CRM sistemleriniz web servisleri ile mobilize edilebilir.
  • Rezervasyon alan firmalar mobil uygulamalar ile kolayca rezervasyon alabilir.
  • Size özel projeler geliştirilebilir.
  • Mobil alışveriş özelliği ile satışların ciddi oranda artmasını sağlar.

Mobil Uygulama Geliştirme Teknolojimiz

Yeni dünyanın yeni trendlerinde teknolojiyi sizin için biz oluşturalım, size sadece bunun keyfini sürmek kalsın. Çünkü mobil uygulama geliştirme ekibimiz her zaman araştıran, geliştiren ve daha iyisi için emek harcayan bir ekip. Gelişen teknoloji ve ve trendleri tüm mobil uygulama platformlarına uygulayan profesyonel mobil uygulama ekibimizle iletişim halinde en iyi mobil uygulamayı geliştireceğinize emin olabilirsiniz.

Mobil uygulamalar 2 farklı yapı ile geliştirilebilir. Bunlar,

  • Native Mobil Programlama
  • Hybrid Mobil Programlama

Native programlama, uygulama geliştirelecek işletim sisteminin kendi dilinde hazırlanmasıdır. Örneğin, iOS uygulamalar Objective-C, Android uygulamalar ise Java programlama dilleri ile hazırlanır.

Hybrid programlama, HTML5/CSS3 ile hazırlanıp çeşitli javascript kütüphaneleri ile cilaz etkileşime geçebilen programlama şeklidir.

Peki Hangi Mobil Programlama Seçeneğini Seçmeliyim ?

2 seçeneğinde kendi içinde avantajları ve dezavantajları vardır. Karar alınırken projenin içeriğine bakılır ve uzun vadeli senaryolarak çıkarılarak ihtiyaçlar incelenir. Eğer proje ciddi performans kaygıları taşıyor ise mutlaka Native programlanmalıdır. Native programlama, doğru kurguda her zaman daha performaslı çalışacaktır fakat hem iOS hemde Android platformları için geliştirilecek bir projeniz varsa bu durum size iki kat maliyet ve zaman olarak yansıyacaktır.

Aşırı performans kaygısı olmayan uygulamalarda ise Hybrid programlama her zaman daha mantıklı bir seçimdir. Çünkü, tek programla ile 2 platforma aynı anda mobil uygulama geliştirilebilir. Bu durumda size daha ekonomik çözümler sunulur.

İşi Uzmanına Bırakın

Web tasarım, web yazılım veya e-ticaret yazılım çalışmaları ile ilgili bir ihtiyacınız var ise işi uzmanına sorun.

Mobil uygulama geliştirme konusunda bize güvenin. Güveninize layık profesyonel bir uygulamayı size sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sitemizde bulunan teklif formunu kullanarak mümkün olduğunca anlaşılabilir bir şekilde isteklerinizi bize iletin.

İhtiyaçlarınızı analiz edip size en doğru çözümü uygun maliyetler ile sunalım.

Proje İlerleyiş Süreci

Analiz & Planlama

Tasarım

Geliştirme

Demo Sunumu

Lansman

Dijital Pazarlama

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Enderun Global İletişim
Hemen Ara