Hakkımızda

Size ve firmanıza özel yazılımlar geliştirebilir, kurumsal kimliğinizi oluşturabilir, web sitenizi tasarlayabilir, mobil uygulamanızı yazabilir, sosyal medya hesaplarınızı yönetebilir ve internet reklamlarınızı yayınlayabiliriz. Tanışmak için “merhaba” demeniz yeterli.

 

Web Tasarım

Konu Web Tasarım ise Doğru Adrestesiniz !

Modern iletişim ve ticaret kanallarını kullanabilmek için bir web sitesine ihtiyaç duymanız veya web tasarımınızı yeni teknolojilere göre güncellemek istemniz kaçınılmazdır. Şu an bu sayfayı inceliyor olmanızda bu konuda doğru bir adım attığınızı gösteriyor. Her gün bilgisayar ve internet ile etkileşimde bulunan her insan için internet hakkında birşeyler bilmek doğaldır. Enderun Global’in amacı, sizleri bir adım öteye taşımak, web sitesi olan herhangi bir kişi, kurum veya marka olmak yerine, web sitesini bir iletişim ve ticaret aracı olarak kullanabilen bir marka olmanızı sağlamaktır

Herşey Sizin İstediğiniz Gibi Şekilleniyor

Enderun Global olarak tasarımlarımızda hem görsellik hem de işlevsellik kullanarak sayfaların ziyaretçiler tarafından kolayca ulaşılabilir ve istediği bilgilere en kısa ve en hızlı yoldan ulaşmalarını hedefliyoruz.

Tasarımlarımızın her aşamasında müşterilerimizle bilgi ve fikir alışverişinde bulunarak, onlara deneyimlerimizi aktararak en doğru ve özgün tasarımları yapmaya çalışıyoruz.

Size Özel Tasarımlar

Web siteniz sizi, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi ve kurumsal kimliğinizi yansıtacak şekilde size özel olarak tasarlanır. Ziyaretçilerinizin web sitenizdeki deneyimleri geri dönüşlerini etkileyeceğinden, web sitenizde aradıkları bilgilere en hızlı yoldan ve kolayca ulaşmaları hedeflenir. Bizler ziyaretçilerinizin potansiyel müşterilerinize dönüşmesi için web sitenizin tasarımı konusunda özenle çalışıyoruz.

Web sitenizden olumlu geri dönüşler almanız ve memnuniyetiniz, çözüm ortağınız olarak bizler adına başarı anlamına gelmektedir. Bu anlamda web sitenizi kendi işimiz gibi benimsiyor ve önemsiyoruz. Çünkü bir takım olarak başarıyı ve memnun müşteriler ile dost olmayı çok seviyoruz.

Mobil ve Tablet Uyumlu Web Tasarım

Mobil kullanımı artık masaüstü kullanımını geride bıraktı. Enderun Global’in yaptığı internet sitelerinin en önemli özelliklerinden birisi tüm cihazlar ile uyumlu olmasıdır.

Responsive olarak adlandırılan bu özellik sayesinde tüm cihazlardan ulaşılabilir olun.

Kontrol Yüzde Yüz Sizde !

İnternet sitenizi teslim ederken kolay kullanabileceğiniz bir panel ile birlikte teslim ediyoruz.

Bu Türkçe panel sayesinde istediğiniz düzenlemeleri oldukça hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Web sitenizinin kontrolünü tamamen size bırakıyoruz. Size özel oluşturduğumuz akıllı yönetim paneli sayesinde istediğiniz değişiklikleri kimseye muhtaç olmadan kolayca yapabilirsiniz.

İstediğiniz menüyü kaldırıp kendi menülerinizi, ürünlerinizi, referanslarınızı, iletişim bilgilerinizi ve diğer tüm sayfalarınızı dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İstediğiniz Kadar İçerik, Resim, Video Ekleyin!

Sitenizde istediğiniz kadar sayfa oluşturabilir, oluşturduğunuz sayfalara resim video veya diğer içerik eklentilerini kolayca ekleyebilirsiniz.

Eklediğiniz her sayfa Google aramalarında üst sıralarda çıkar.

Akıllı Şirket Web Siteleri İle Siz de Google'dasınız.

Akıllı içerik ekleme alanı sayesinde eklediğiniz sayfalar Google aramalarında kolaylıkla bulunur.

Her sayfa için özel oluşturabileceğiniz url, meta taglar ve diğer seo araç kontrolü sayesinde oluşturduğunuz akıllı sayfalar kısa zamanda rakip sayfaların üstünde çıkar.

Ziyaretçileriniz Site Üzerinden Teklif Göndersin

Siteniz üzerinden kolayıkla yeni müşteriler kazanabilirsiniz. Özel “Teklif İste” Sistemi ile potansiyel müşterileriniz sizinle anında iletişim kurabilir.

Telefonunuza gelen bildirim sms ve maili ile gelen teklifi anında görür, yeni müşterinizle iletişime geçebilirsiniz.

Proje İlerleyiş Süreci

Analiz & Planlama

Tasarım

Geliştirme

Demo Sunumu

Lansman

Dijital Pazarlama

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Enderun Global İletişim
Hemen Ara