Hakkımızda

Size ve firmanıza özel yazılımlar geliştirebilir, kurumsal kimliğinizi oluşturabilir, web sitenizi tasarlayabilir, mobil uygulamanızı yazabilir, sosyal medya hesaplarınızı yönetebilir ve internet reklamlarınızı yayınlayabiliriz. Tanışmak için “merhaba” demeniz yeterli.

 

YepPos & Restaurant Otomasyon

YepPos  – Restaurant Yönetimine Yeni Bir Bakış

Web Tabanlı Merkezi Yönetim, Online/Offline Çalışabilen İşletme Yönetimi

Web Tabanlı Merkezi Yönetim

YepPos yönetim paneli web tabanlı olup, firma üst kimliği altında tanımlanan tüm işletmeler için ortak tanımlamaların yapılabildiği ekranlar içerir. Burada amaç tüm işletmelerin her konuda merkezi bir yönetim imkanına sahip olmasını sağlamaktır.

Örneğin X markası altında 40 adet işletmeniz olabilir. Bu işletmelerin tamamının her tür verisini yönetim paneli aracılığı ile kontrol ve takip etmeniz mümkündür.

Telefon ve Tablet Uyumlu Merkezi Yönetim Uygulaması.

YepPos yönetim paneli web tabanlı olup, firma üst kimliği altında tanımlanan tüm işletmeler için ortak tanımlamaların yapılabildiği ekranlar içerir. Burada amaç tüm işletmelerin her konuda merkezi bir yönetim imkanına sahip olmasını sağlamaktır.

Örneğin X markası altında 40 adet işletmeniz olabilir. Bu işletmelerin tamamının her tür verisini cep telefonlarınızdan işletim sistemi ve tarayıcı bağımsız olarak yönetim paneli aracılığı ile kontrol ve takip etmeniz mümkündür.

Ofis dışında olsanız bile işleriniz aksamaz.

Online/Offline Çalışabilen İşletme İçi Sipariş Yönetimi

İşletmenizde internet kesilse bile siparişlerinizi almaya devam edersiniz.

Bulutta bulunan merkezi yönetim veritabanınıza bağlı olarak çalışan işletmelerinizde internetiniz kesilse bile yerel kasanızda bulunan veritabanı sayesinde siparişlerinizi kaydetmeye devam edebilirsiniz.

İnternetiniz tekrar aktif olduğunda merkez veritabanında bulunmayan siparişler otomatik olarak merkeze atılarak veritabanları arasında eşitlenme sağlanır. Bu sayede kasanıza elektrik geldiği sürece siparişlerinizi bir aksama yaşamadan kaydetmeye devam edebilirsiniz.

Müşteri Mobil Uygulaması

Müşteriniz garsonunuz olsun.

Müşteri mobil uygulaması ile müşteri işletme içinde aşağıdaki işlemleri belirtildiği şekilde yapabilir. Aşağıda belirtilen deneyimler, işletmenize gelen müşterinizin tanıtımınızı yapmasın da sağlayacaktır.

1) İşletme İçinde Sipariş Özelliği Kasadan onay alan bir müşteri, mobil uygulama ile kendi akıllı telefonuna indirdiği işletme menüsünden sipariş verebilir, hesap isteyebilir, ek taleplerde bulunabilir.

2) İşletme İçinde Ödeme Özelliği Müşterinin mobil uygulama ile ödeme yapmasına olanak sağlanır.

Stok Yönetimi

Stoğun azaldığını sms ile mi eposta ile bilmek istersiniz ?

Üretimde kullanılan stokların giriş ve siparişlere göre düşüşlerini gösterebilen stok takip ekranları ile anlık olarak kritik stok seviyesine ulaşan stokların takibi kolaylıkla yapılabilir.

Sayım, irsaliye, fatura giriş çıkışları merkezi yönetimden kolayca yapılabilir. Stokların adetleri gibi maliyetleride sistemimizde doğru bir şekilde barınabilir. Stok bazında Min/max tanımlama özelliği ile stokların işletmeler arasında replanishment edilmesi sağlanabilir. İşletmeler arası haricinde tedarik yönetim sistemine de uyarılar gönderilip tedarikçiler ile iletişim sağlanabilir.

Ayrıca “YepPos uyarı ve bilgilendirme sistemi” ile ilgili kişiler sms veya eposta ile bilgilendirilir.

Örneğin X markası altında 40 adet işletmeniz olabilir. Bu işletmelerin tamamının her tür verisini yönetim paneli aracılığı ile kontrol ve takip etmeniz mümkündür.

Tedarik Sistemi

Tedarikçilerinize istediklerinizi sizin yerinize YepPos bildirsin.

İşletmelerin tedarikçilerinin de sisteme dahil edilmesi ile işletme-tedarikçi iletişimi YepPos aracılığı ile gerçekleştirilebilir.

Örn : “A malzemesi kritik stok seviyesine ulaştığında X tedarikçisinin yetkilisine eposta gönder” YepPos ile sağlanabilecek bir kolaylıktır.

Personel İşleri Sistemi

Her personelinize internetten sunmak istediğiniz birşeyler mutlaka vardır.

İşletme seviyesinde personel tanımlarının yapılabildiği bu uygulamada her personel için aşağıdaki işlemler de yapılabilmektedir.

  • İşletme için yetki tanımlamaları
  • Web erişim için şifre ve yetki tanımlamaları
  • İzinler
  • Özlük, puantaj ve bordro işlemleri

Uzaktan Eğitim Sistemi

Personelinize internet üzerinden eğitim verin, çağın gerisinde kalmayın.

Kurumsallaşmış çok sayıda şubesi olan firmaların personele uzaktan eğitim ataması yapabildiği uygulamadır.

Örn : Firmanız tarafından üretilen bir eğitim içeriğinin sisteme girilmesi ve belirli kişilere atanması mümkündür. Eğitim atanan kişilere sms ile kullanıcı adı ve şifre gönderildikten sonra atanan eğitimin bilgilendirmesini de sms ve/veya eposta yapmam mümkündür.

Eğitim içeriği atanan kişilerin eğitimlerin ne kadar internet üzerinden çalışıtğı ve varsa testlerin ne kadarını çözdüğü yöneticiler tarafından izlenebilir.

Akıllı Uyarı Sistemi

Akıllı bir asistandan çok daha fazlası.

Akıllı uyarı sistemi ile belirlenen kurallar doğrultusunda ilgili ve yetkililerin sms ve eposta ile sistem tarafından otomatik mesajlarla bilgilendirildiği veya uyarıldığı uygulamadır.

YepPos, müşterisi tarafından talep edilecek tüm akıllı uyarı kuralları ek bir ücret talep edilmeden sisteme dahil edilir.

Örn : Bir işletmede gün sonu ciro toplamı belli bir miktarın altında kaldığında veya üstüne çıktığında belirlenen kişileri sistem tarafından otomatik olarak sms ve/veya eposta ile bilgilendirmek mümkündür.

Karşılaştırmalı Değerlendirme Sistemi

Başarıları ödüllendirme zamanı.

Yetkiler dahilinde ulaşılabilen toplu bilgi ve rapor ekranlarında ilgili konuda verimlilik ve performans değerlendirmelerini karşılaştırmalı olarak yapabilirsiniz.

Örnek karşılaştırmalı değerlendirmeler :

  • Hangi işletme ne satış yapmış ?
  • Hangi garson ne kadar sipariş almış ?
  • Hangi ürün ne kadar satılmış ?
  • Hangi stok hangi tedarikçiden ne kadar maliyet ile satın alınmış ?

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Enderun Global İletişim
Hemen Ara