Hakkımızda

Size ve firmanıza özel yazılımlar geliştirebilir, kurumsal kimliğinizi oluşturabilir, web sitenizi tasarlayabilir, mobil uygulamanızı yazabilir, sosyal medya hesaplarınızı yönetebilir ve internet reklamlarınızı yayınlayabiliriz. Tanışmak için “merhaba” demeniz yeterli.

 

Organikciyizbiz.com

Hiç İnternetten Organik Ürün Aradınız Mı?

Hayatta ki Herşey Sağlıklı Bir Nefes İçin Değil Mi?

Organikciyizbiz.com, bünyesinde yalnızca organik ürünlere ve güvenilir doğal-naturel ürünlere yer vermektedir. Sizlere, hem alışveriş hem ürün güvenliğini sunmaktadır. Uyarıyoruz; sitemizden alışveriş yapmak bağımlılık yapabilir. Çünkü; biz işimizi iyi yapıyoruz.

Dünyayı ve üzerindeki yaşamı seviyoruz: Doğaya zarar vermeden üretim ve tüketimin öneminin kavranmasına, yaygınlaşmasına, üretici ve tüketicinin bilinçlendirilmesine ve bir araya getirilmesi temel hedeflerimiz arasında yer alıyor.

Organik ürünleri tüketiciye ulaştırıyoruz: Organik üretimin gelişimi tüketici talebine bağlı olarak hızlanacaktır. Tüketici talebinin gelişmesi için de gerekli olan ürün çeşitliliğinin artması ve edinebilme olanaklarının kolaylaşmasıdır. Organikciyizbiz.com olarak geniş ürün yelpazemizle, Türkiye’nin her yerine organik ürünleri ulaştırıyoruz. Ayrıca sizlerden gelen talepleri üreticilere ileterek arada köprü vazifesi görüyoruz.

Sitemizde Türkiye’deki Organik Tarım Mevzuatını, bu mevzuata bağlı olarak çalışan, Tarım Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş kontrol ve sertifikasyon kuruluşlarına ait detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Ürünlerimizin üretim süreçlerini detaylı bir şekilde açıklıyoruz. Ürünlerle ve diğer konularla ilgili sizlerin önerilerini dikkatle değerlendiriyor, eleştirilerinizle sistemimizi iyileştirmek için çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyetine inanıyoruz: Müşterilerimizin memnuniyetinin adımız ve geleceğimiz için önemini biliyor her şeyden üstün tutuyoruz.

Doğru bilgi veriyoruz: Reyonlarımızda bulunan ürünler hakkındaki tüm detayları titizlikle hazırlıyoruz. İçerik tanımlarından kargoya verme sürelerine kadar her türlü bilginin yanıltıcı olmamasına özen gösteriyoruz. Verdiğimiz sözde duruyoruz.

Burası Organik’in Merkezi; hedefimiz orta vadede organik ürün denilince gıdadan tekstile, kozmetikten tarıma ilk akla gelen, yeniliklerin ve duyuruların başlıca takip edildiği bir merkez olmaktır.

Bu amacımıza sizlerden aldığımız destekle göstereceğimiz gayret sonucunda olacağını biliyor ve Organik Ürünlerle sağlıklı nesillerimizin büyümesi için çalışmalarımıza yön vereceğimizi taahhüt ediyoruz.

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Enderun Global İletişim
Hemen Ara