Hakkımızda

Size ve firmanıza özel yazılımlar geliştirebilir, kurumsal kimliğinizi oluşturabilir, web sitenizi tasarlayabilir, mobil uygulamanızı yazabilir, sosyal medya hesaplarınızı yönetebilir ve internet reklamlarınızı yayınlayabiliriz. Tanışmak için “merhaba” demeniz yeterli.

 

Prodüksiyon

Profesyonel ekibimizle prodüksiyon çekimlerinizi yapalım. Kurumsallıkta zirveye ulaşın.

Drone Çekimleri

İşletmeler, belediyeler, organizasyon vb. çekimlerini profesyonel ekibimiz hd kameralı dronelar ile çekimlerinizi yapıp videolarınızı düzenliyoruz.

İletişim çağında tanıtım filmleri en etkili araçlardan biridir. Sizlerden alacağımız brief doğrultusunda video çekimlerini verilmek istenen mesaja uygun olarak ses efektleri ve müziklerle donatır, istenen mesaja uygun kurgu tekniğini seçilip hazırlanacaktır.

Enderun Prodüksiyon olarak sizlerin Sosyal Medya Çekimleri, Reklam Çekimleri, Mekân Çekimleri (Fabrika, Cafe, İnşaat), Düğün Hikayesi Çekimi ve Sosyal Medya Tanıtım ve Yönetim sizlere çözümler sunmaya hazırız.

Fotoğraf Çekimleri

Profesyonel ekibimiz tarafından son teknoloji kullanılarak fotoğraf çekimlerinizi yapıp düzenliyoruz.

Moda, Düğün, Ürün, Yemek, Mekan, Kurumsal Fotoğraf Çekimleri kapsamında profesyonel hizmetle çalıştığımız firmalara fotoğrafçılık hizmetinin yanı sıra katalog tasarımı ve görsel danışmanlık hizmetlerini de sunmaktayız.

Yaratıcı Video Tasarımı & Çekimi

Enderun Prodüksiyon, markalar, ürünler veya kişiler için farklı temas noktalarında kullanabilecekleri içerik fikirleri geliştirir. Bunların çekim & yapımını gerçekleştirir. Sosyal medyada yaygınlaşmasını sağlar. Yaratıcı tarz, üslup, hedef kitle, süre ve mesaj açısından reklam iletişim stratejisine göre özelleştirilmiş kreatif içerikler ortaya çıkarır & prodüksiyonunu yapar. Gerekli durumlarda farklı influencer’larla işbirliği yaparak yaratıcı sürece dahil eder.

  • Enderun Prodüksiyon, marka/ ürün ihtiyaçlarına paralel olarak birçok farklı format, üslup ve tarzda içerik geliştirebilir;
  • Tanıtım filmleri, sokak röportajları, animasyon, stop-motion, macera, yarışma, talk-show formatları vb.
  • Bilgilendirici içerikler; infotainment, ürün-cihaz-oto testleri/ değerlendirmeleri, nasıl-yapılır videoları, vb.
  • Komedi videoları, parodiler.

Kurumsal Youtube Kanalı

Dünya’da ve Türkiye’de birçok marka “reklam veren” ile “içerik üretici” sıfatlarını tek bir potada eriten ve müşterilerini takipçilere dönüştürmeyi hedefledikleri “Kurumsal  Youtube Kanallarına” yatırım yapıyorlar.

Enderun Prodüksiyon marka iletişimizmizde hedef kitleye yönelik profesyonel Youtube kanal kurulumu, yönetimi ve içerik üretimi hizmeti verir.

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Enderun Global İletişim
Hemen Ara